Giraangiraha Simbiriirixan ee Ingiant DHS034-1-10A ee loogu talagalay Gawaarida Fog ee la Isticmaalo
Sharaxaad Gaaban:
Faahfaahinta Badeecada
Calaamadaha Alaabta
Faahfaahinta
DHS034-1-10A
Xuduudaha ugu muhiimsan
Tirada wareegyada 1 Heerkulka shaqada "-40℃~+65℃"
Hadda la qiimeeyay 10A Qoyaanka shaqada ⼜70%
Danab lagu qiimeeyay 0~240 VAC/VDC Heerka ilaalinta IP51
Iska caabinta dahaarka ≥500MΩ @500VDC Qalabka guryaha Bir aan miridh lahayn
Xoogga dahaarka 500 VAC@50Hz,60s,2mA Qalabka taabashada korontada Bir qaali ah
Kala duwanaanshaha iska caabinta firfircoon <10MΩ qeexidda siligga hogaanka 5A halkii wareeg oo leh AF-0.35mm^2, nasasho leh AF-0.15mm^2
Xawaaraha wareega 0~300rpm Dhererka siligga rasaasta 200mm + 15mm
Sawirka Dulmar ee Badeecada
sharaxaadda badeecada1
Codsiga la gudbiyay
sharaxaadda badeecada2
sharaxaadda badeecada3
sharaxaadda badeecada4
Faa'iidadayada
Muuqaal Warshadeed
sharaxaadda badeecada5
sharaxaadda badeecada6
sharaxaadda badeecada7Faahfaahinta
DHS034-1-10A
Xuduudaha ugu muhiimsan
Heerka hadda la qiimeeyay 10A Qoyaanka shaqada ± 70%
Danab la qiimeeyay 0~240 Heerka ilaalinta VAC/VDC IP51
Iska caabbinta dahaarka ≥500MΩ @500VDC Qalabka guryaha Bir aan miridh lahayn
Kala duwanaanshaha iska caabbinta firfircoon <10MΩ Tilmaamaha siligga lead 5A wareeg kasta oo leh AF-0.35mm^2, nasasho leh AF-0.15mm^2
Xawaaraha wareegga 0~300rpm Dhererka siligga hogaanka 200mm + 15mm