Giraangiraha Simbiriirixan ee Ingiant DHS034-1-10A ee loogu talagalay Gawaarida Fog ee la Isticmaalo
Faahfaahinta
| DHS034-1-10A | |||
| Xuduudaha ugu muhiimsan | |||
| Tirada wareegyada | 1 | Heerkulka shaqada | "-40℃~+65℃" |
| Hadda la qiimeeyay | 10A | Qoyaanka shaqada | ⼜70% |
| Danab lagu qiimeeyay | 0~240 VAC/VDC | Heerka ilaalinta | IP51 |
| Iska caabinta dahaarka | ≥500MΩ @500VDC | Qalabka guryaha | Bir aan miridh lahayn |
| Xoogga dahaarka | 500 VAC@50Hz,60s,2mA | Qalabka taabashada korontada | Bir qaali ah |
| Kala duwanaanshaha iska caabinta firfircoon | <10MΩ | qeexidda siligga hogaanka | 5A halkii wareeg oo leh AF-0.35mm^2, nasasho leh AF-0.15mm^2 |
| Xawaaraha wareega | 0~300rpm | Dhererka siligga rasaasta | 200mm + 15mm |
Sawirka Dulmar ee Badeecada
Codsiga la gudbiyay
Faa'iidadayada
Muuqaal Warshadeed
Faahfaahinta
DHS034-1-10A
Xuduudaha ugu muhiimsan
Heerka hadda la qiimeeyay 10A Qoyaanka shaqada ± 70%
Danab la qiimeeyay 0~240 Heerka ilaalinta VAC/VDC IP51
Iska caabbinta dahaarka ≥500MΩ @500VDC Qalabka guryaha Bir aan miridh lahayn
Kala duwanaanshaha iska caabbinta firfircoon <10MΩ Tilmaamaha siligga lead 5A wareeg kasta oo leh AF-0.35mm^2, nasasho leh AF-0.15mm^2
Xawaaraha wareegga 0~300rpm Dhererka siligga hogaanka 200mm + 15mm