Sharaxaad Gaaban:
Faahfaahinta Badeecada
Calaamadaha Alaabta
Faahfaahinta
DHK350-3-15A
Xuduudaha ugu muhiimsan
Tirada wareegyada 3 Heerkulka shaqada "-40℃~+65℃"
Hadda la qiimeeyay 15A, waa la habeyn karaa Qoyaanka shaqada ⼜70%
Danab lagu qiimeeyay 0~240 VAC/VDC Heerka ilaalinta IP54
Iska caabinta dahaarka ≥1000MΩ @500VDC Qalabka guryaha Aluminium Daawaha
Xoogga dahaarka 1500 VAC@50Hz,60s,2mA Qalabka taabashada korontada Bir qaali ah
Kala duwanaanshaha iska caabinta firfircoon <10MΩ qeexidda siligga hogaanka Fiilo dabacsan oo Teflon midab leh oo dahaaran & qasacadaysan oo ku xayiran
Xawaaraha wareega 0~600rpm Dhererka siligga rasaasta 500mm + 20mm
Sawirka Tusmada Badeecada Caadiga ah
sharaxaadda badeecada1
Codsiga la gudbiyay
• Qalabka bandhigga/bandhigga
• Mashiinnada Baakadaha/Duubista
• Nidaamyada maaraynta semiconductor-ka
• Mashiinada warshadaha
• jadwallada tusmada wareega
• Qalabka xakamaynta habka
• Qalabka culus ee qalcadaha ama fiilooyinka duuban
• Nalalka degdegga ah, mashiinnada robot-ka ee lagu nadiifiyo balaastiga, Ikhtiyaar
• Qalabka caafimaadka | dareemayaasha wareega, nalalka degdegga ah, robotics
• Fiilooyinka yaryar ee fiilooyinka
sharaxaadda badeecada2
sharaxaadda badeecada3
sharaxaadda badeecada4
Faa'iidadayada
1. Faa'iidada badeecada:
· Waxqabadka maaraynta calaamadaha gaarka ah oo leh buuq wareeg koronto oo yar
· Baakad adag oo ku habboon xaddidaadaha booska ugu adag
· Si buuxda ula jaan qaadaya calaamadaha heerka xakamaynta analog iyo TTL labadaba
· Qalabka kubbadda saxda ah ee cimri dheer
· Cutubyo xiran ayaa la heli karaa, IP67 ikhtiyaari ah
· Dhismaha aluminiumka anodized-ka ah ee adag
· Waxaa laga heli karaa Ethernet
· Gaarsiin degdeg ah
Muuqaal Warshadeed
sharaxaadda badeecada5
sharaxaadda badeecada6
sharaxaadda badeecada7Faahfaahinta
DHK350-3-15A
Xuduudaha ugu muhiimsan
Heerka hadda la qiimeeyay 15A, waa la habeyn karaa qoyaanka shaqada ± 70%
Danab la qiimeeyay 0~240 Heerka ilaalinta VAC/VDC IP54
Iska caabbinta dahaarka ≥1000MΩ @500VDC Qalabka guryaha Aluminium Alloy
Kala duwanaanshaha iska caabbinta firfircoon <10MΩ Tilmaamaha siligga lead Silig dabacsan oo Teflon midab leh oo dahaaran & qasacadaysan
Xawaaraha wareegga 0~600rpm Dhererka siligga hogaanka 500mm + 20mm