Giraanta Sibidhka Isku-dhafan ee Fiber-Electric DHS100-18-4F
Sharaxaad Gaaban:
Faahfaahinta Badeecada
Calaamadaha Alaabta
Sharaxaad ku saabsan giraanta simbiriirixan ee DHS100-18-4F
Giraangiraha korantada ee taxanaha ah ee DHS100-18-4F ee dhexroorka dibadda 100mm, calaamad koronto 18 iyo calaamad 4 fiber optic ah, oo hadda lagu qiimeeyay 15A oo loogu talagalay awoodda 2A ee calaamadda, walxaha guryaha ee aluminiumka ah, xawaaraha shaqada 0-300 rpm, cabbir yar iyo miisaan fudud.
Codsiyada Caadiga ah
Nidaamyada xakamaynta fog, gudbinta iyo xakamaynta calaamadaha dhijitaalka ah iyo kuwa analoogga ah
Nidaamyada radar, anteenada
Nidaamyada la socodka fiidiyowga
Sharaxaadda Magacaabista Badeecada
DHS100-18-4F
  1. 1. Nooca badeecada: DH— giraanta simbiriirixan ee korontada ku shaqeysa
  2. 2. Habka Rakibaadda: Usha S-adag
  3. 3. Dhexroorka Dibadda: 100-100mm
  4. 4. Lambarka Wareegga: 18-18 kanaal
  5. 5. Lambarka Faybarka: Kanaallada fiber optic-ga 4F-4
  6. Tusaale ahaan:DHS100-18-4F, giraanta simbiriirixan ee adag ee dhexroorka dibadda 100mm 18 kanaal koronto ah 4 kanaal oo fiber optic ah
  7. 9/125 (hal qaab), 50/125 (badan qaab), 62.5/125 (badan qaab)
DHS100-18-4F Fiber Electrical Simbiriirixan Sawir Caadi ah
DHS100-18-4F
Giraanta Korontada ee DHS100 Fiber-ka ah ee Simbiriirixanka leh
Halbeegyada Fiber-ka Indhaha
Tirada kanaalada 4 Giraanta ama Gaar ah
Mowjadda hirarka 1310nm-1550nm
Nooca Fiberka Indhaha Hab Keli ah
Nooca Isku-xirka LC
Lumitaanka gelinta ≥5dB
Kala duwanaanshaha luminta gelinta ≤±1.3dB
Lumista soo celinta >45B
Dhererka dabada 500mm+20mm
Farsamada korontada Farsamada farsamada
Tirada kanaalada 18 Xawaaraha kala duwan 0-300rpm
Hadda la qiimeeyay Awoodda: 6 giraan-15A,
Calaamadda: 12 giraan-2A
Heerka ilaalinta IP51
Danab la qiimeeyay 0-440VAC/240VDC Qalabka dhismaha Daawaha aluminiumka
Kala duwanaanshaha iska caabbinta xiriirka <10mΩ Qoyaanka shaqada ⼜70%
Iska caabinta dahaarka ≥1000MΩ@1000VDC Qalabka taabashada korontada Bir qaali ah
Xoogga korontada 1000VAC@50Hz,60s,2mA Qeexitaanka Lead 15A-AFP 2*0.75mm²,2A-AFP 2*0.15mm²
Heerkulka shaqada -40℃~+65℃ Dhererka rasaasta 500mm+20mm