DHS060-21-1S Giraanta simbiriirixan ee isku-dhafan ee Ingiant RF 1 kanaal RF + 21 kanaal oo calaamad koronto leh oo leh dhexroor 60mm ah
Sharaxaad Gaaban:
Astaamaha alaabta giraanta simbiriirixan ee isku-dhafan ee RF:
Heerkulka -40℃~+85℃ kala duwan;
Naqshadeynta qaab-dhismeedka is haysta, hawlgal siman iyo torque hooseeya;
Faahfaahinta Badeecada
Calaamadaha Alaabta
DHS060-21-1S
Xuduudaha ugu muhiimsan
Tirada wareegyada
21
Heerkulka shaqada
"-40℃~+65℃"
Hadda la qiimeeyay
waa la habeyn karaa
Qoyaanka shaqada
⼜70%
Danab lagu qiimeeyay
0~240 VAC/VDC
Heerka ilaalinta
IP54
Iska caabinta dahaarka
≥1000MΩ @500VDC
Qalabka guryaha
Aluminium Daawaha
Xoogga dahaarka
1500 VAC@50Hz,60s,2mA
Qalabka taabashada korontada
Bir qaali ah
Kala duwanaanshaha iska caabinta firfircoon
<10MΩ
qeexidda siligga hogaanka
Fiilo dabacsan oo Teflon midab leh oo dahaaran & qasacadaysan oo ku xayiran
Xawaaraha wareega
0~600rpm
Dhererka siligga rasaasta
500mm + 20mm
Sawir-gacmeedka alaabta:
DHS075-35