Giraangiraha Yar ee DHS013-50 ee Laalaaban ee Fudud
Sharaxaad Gaaban:
    1. Taxanaha DHS013 waa giraan adag oo usha lagu simbiriirixo oo leh dhexroor dibadda ah oo ah 12mm iyo flange.
Faahfaahinta Badeecada
Calaamadaha Alaabta
Sharaxaad ku saabsan Faraantiga Simbiriirixan ee DHS013 -50 Micro Flange
Dhexroorka dibadda ee Taxanaha DHS013 ee Ingiant waa 13mm, wuxuu ka kooban yahay 1-72 kanaal oo isku dhafan oo ah giraangir simbiriirixan oo si sax ah u gudbisa, waxay taageertaa calaamadda iyo gudbinta isku dhafan ee awoodda, waxayna habayn kartaa tirada wareegyada iyo danabka hadda jira iyadoo lagu saleynayo moodooyinka caadiga ah.
Codsiyada Caadiga ah
Sharaxaadda Magacaabista Badeecada
DHS013-50-1A
  1. (1) Nooca badeecada: DH—fargashi koronto ku shaqeeya
  2. (2) Habka rakibidda: S—fargashi simbiriirixan oo adag
  3. (3) Dhexroorka dibadda ee giraanta simbiriirixan ee usha adag: 013-13 mm
  4. (4) Wadarta wareegyada: 50-50 wareegyo
DHS013-50 Micro Flange Slip Ring Sawir Caadi ah 2D
DHS013-50
Xawaaraha Farsamada ee giraanta simbiriirixan ee DHS013-50 Micro Flange
Shaxda Heerka Badeecada
Heerka badeecada Xawaaraha shaqada Nolosha shaqada
Guud ahaan 0~200 rpm 10 milyan oo kacaan
Warshadaha 300~1000rpm 30 milyan oo kacaan
Halbeegyada Farsamada
Farsamada korontada Farsamada farsamada
Xuduudaha Qiimaha Xuduudaha Qiimaha
Tirada faraantiga 50 Giraanta ama Gaar ah Heerkulka shaqada -40℃~+80℃
Hadda la qiimeeyay 0.8A Qoyaanka shaqada ⼜70%
Danab lagu qiimeeyay 0~240VAC/VDC Heerka ilaalinta IP51
Iska caabinta dahaarka ≥200ΜΩ@500VDC Qalabka qolofka Bir aan miridh lahayn
Xoogga dahaarka 500VAC@50Hz,60s,2mA Qalabka taabashada korontada Biraha qaaliga ah
Qiimaha isbeddelka iska caabbinta firfircoon <10mΩ Qeexitaanka Lead 5A halkii wareeg oo leh AF-0.15 mm²,
nasasho leh AF-0.05 mm²
Xawaaraha shaqada 0-300rpm Dhererka rasaasta 300mm+15mm
Shaxda Tilmaamaha Silig Silig ah oo DHS013-50 Micro Flange ah
Shaxda Tilmaamaha Siligga
Hadda la qiimeeyay Cabbirka siliggu waa inuu ahaadaa mid weyn
(AWG)
Cabbirka hagaha
(mm²)
Midabka siliggu waa inuu ahaadaa mid siman Dhexroorka siliggu
≤2A AWG26# 0.15 Casaan, jaalle, madow, buluug, cagaar, caddaan,
bunni, cawl, oranji, guduud, khafiif, casaan, hufan
Φ1
3A AWG24# 0.2 Casaan, jaalle, madow, buluug, cagaar, caddaan, bunni, cawl, oranji, guduud, khafiif, casaan, hufan, buluug cad, casaan cad, casaan cad Φ1.3
5A AWG22# 0.35 Casaan, jaalle, madow, buluug, cagaar, caddaan, bunni, cawl, oranji, guduud, khafiif, casaan, hufan, buluug cad, casaan cad, casaan cad Φ1.3
6A AWG20# 0.5 Casaan, jaalle Φ1.4
8A AWG18# 0.75 Casaan, jaalle, madow, bunni, cagaar, caddaan, buluug, cawl, oranji, guduud Φ1.6
10A AWG16# 1.5 Casaan, jaalle, madow, bunni, cagaar, caddaan Φ2.0
15A AWG14# 2.00 Casaan, jaalle, madow, bunni, cagaar, caddaan Φ2.3
20A AWG14# 2.5 Casaan, jaalle, madow, bunni, cagaar, caddaan Φ2.3
25A AWG12# 3.00 Casaan, jaalle, madow, buluug Φ3.2
30A AWG10# 6.00 Casaan Φ4.2
>30A Adeegso fiilooyin badan oo AWG12# ah ama fiilooyin badan oo AWG10# ah oo is barbar socda
Sharaxaadda dhererka siligga birta ah:
1.500+20mm (Shuruudaha Guud: Cabbir dhererka siligga laga bilaabo wejiga dhammaadka godka siligga ee giraanta gudaha iyo dibadda ee giraanta simbiriirixan).
2. Dhererka sida uu macaamiishu u baahan yahay: L <1000mm, Heerka L+20mm
L>1000mm, Heerka caadiga ah ee L+50mm
L>5000mm, Heerka caadiga ah ee L+100mm